Bukle Halı - Trendy


Trendy Bukle Halı Modelleri

Trendy Bukle Halı Modelleri

Duvardan duvara kaplama seçenekleri arasında bir diğer seçenek trendy bukle halı modelleridir.  Rulo halinde evin salonu, oturma odası, koridor gibi çeşitli alanlarında kullanılabilecek olan trendy bukle halılar aynı zamanda hotel, düğün salonu, işletmelerin giriş lobileri gibi alanlarda da kullanılabilir.

Çok yönlü kullanıma sahip olan tasarımları ve sert yüzeyleri ile özellikle ziyaretçi yoğunluğunun fazla olduğu alanlarda yaygın olarak kullanılır.

Trendy bukle halılar, farklı desen opsiyonları ve renk seçenekleriyle kullanıcıların alternatif kombinasyonlar yaratmasına da olanak verirler. Farklı alanlarda kullanılabilecek olan bukle halılar aynı zamanda kullanıcının zevkine ve talebine göre farklı tasarımsal detaylarla da hazırlanabilir.

Trendy Bukle Halı Nerelerde Kullanılabilir?

Trendy bukle halı, başta ev, rezidans gibi yaşam alanlarında kullanılmakla birlikte ofis, iş yeri gibi alanlarda da kullanılmaktadır. Doku yükseklikleri yaklaşık 5.50mm olan bu modeller, diğer modellere göre daha dayanıklı ve sert bir dokuya sahiptirler. %100 samolen iplik türünden yapılmış olan trendy bukle halı modelleri, aynı zamanda daha uzun ömürlü bir kullanım vaat ederler.

Trendy Bukle Halı Modellerinin Diğer Halılardan Farkı

Yüzey olarak Suprame tüylü halı seçeneğine göre daha sert ve daha toplu olan bukle halılar, özellikle ziyaretçi yoğunluğunun fazla olduğu, otel lobileri, danışma önleri gibi yerlerde duvardan duvara kaplama çözümü olarak kullanılabilir. Sert yüzeyleri sayesinde halka açık alanlarda kullanılmaya müsait olan trendy bukle halılar, çok yönlü kullanım seçeneklerine sahiptir.

İşlevsel olarak ofis gibi alanlarda ve ziyaretçi akışının yoğun olduğu yerlerde kullanılan bu halı modelleri, evde kullanmaya pek uygun değildir.

Bakım ve Temizlik Seçenekleri

Sık ve alçak bir dokuya sahip olduklarından trendy bukleli halı modelleri, temizlik açısından da daha kolay bir kullanım vaat ederler. Kirin ve tozun derinlere inmesine olanak vermeyen sık dokusu sebebiyle genel olarak kir üst yüzeyde birikir. Bu da ekstra bakım masraflarının azalmasına olanak verir.

Aynı zamanda sıkı dokuları sebebiyer daha uzun ömürlü bir kullanım vaat ederler. Kirin ve tozun derinlere nüfus etmemesi, temizlik ve bakım sürecini daha zahmetsiz hale getirir.

İletişim

Halılarımız; renk desen ve kalite olarak isteğiniz doğrultusunda imal edilebilir. Beğendiğiniz bir deseni istediğiniz renkte ve sıklıkta imal ediyoruz. Sorularınız için bize +90 216 464 40 49 veya +90 536 891 28 56 nolu telefonlarımızdan ulaşabilirsiniz.

Trendy Bukle Halı Özellikleri

  • Dokuma Tipi: Tafting / Tüylü
  • İplik Türü: % 100 Samolen
  • Toplam Yükseklik: 5,50 mm.
  • Toplam Ağırlık / Metrekare: 1200 gr/m2
  • Sırt Kaplama: Keçe Taban