Cami Halıları Dokuma ve iplik kalitesi açısından belirlenen standartlar çerçevesinde olması gerekmektedir.

cami halısı , cami halıları , cami halı , cami halısı fiyatları , istanbul cami halısı fiyatları , duvardan duvara halı , duvardan duvara halı fiyatları , karo hali modelleri , mescit halısı , mescid halısı , mescit halısı modelleri , mescid halısı modelleri , otel halı , otel halısı , otel halı modelleri , suni çim halı , suni çim halı fiyatları , halıfleks ,

cami halısı , cami halıları , cami halı , cami halısı fiyatları , istanbul cami halısı fiyatları , duvardan duvara halı , duvardan duvara halı fiyatları , karo hali modelleri , mescit halısı , mescid halısı , mescit halısı modelleri , mescid halısı modelleri , otel halı , otel halısı , otel halı modelleri , suni çim halı , suni çim halı fiyatları , halıfleks ,

Halıların antibakteriyel olması, aleve karşı dayanıklı olması ve statik elektriğe karşı korumalı olması genellikle cami halılarında tercih edilen özellikler arasındadır veya opsiyonel olarak sunulmaktadır. Cami halıları yoğun kullanımına ve çeşitli bakterilere hava sirkülasyonu yetersizliği ile maruz kalmaktadır. Bu tür olumsuz şartlardan korunmanın yolu ise satış yapan firmanın güvenirliği kalite standartları içerisindeki konumunu ifade eden sertifikaların mevcudiyeti sağlıklı bir kullanım için olmazsa olmazdır.

Halılar hakkında ve tabi Cami halısı da dâhil olmak üzere çeşitli sertifikalar güvenlik ve kalite açısından fikir vermektedir. Sizlerin daha iyi hizmet alabilmesi açısından kalite ve güvenlik misyon ve vizyonumuzun temelini teşkil etmektedir. İnsan yaratılanların en şereflisidir kaidesinin gerektirdiği sorumluluğu üstlenmekteyiz.

camihalisi 300x188 - Cami Halıları ve Fiyatları

Cami Halısı / Mescid Halısı Modelleri

Samur Halı Cami/Mescit Halısı

Samur Cami Halıları; tüy dökmez, alev almaz, antistatik ve antibakteriyeldir. Kullanmış olduğumuz sentetik lif (polyamid) sayesinde kimyasal ve fiziksel aşınımlara karşı oldukça dayanıklıdır. Kalite standartları içerisinde yer almaktadır.

Standart Üretim Cami/Mescit Halısı

Halılarımız isteğiniz doğrultusunda renk, desen ve kalite tercihlerinize bağlı olarak imal edilebilmektedir. Beğenmiş olduğunuz deseni istediğiniz sıklıkta imal ediyoruz. Böylece dilerseniz kendi tasarımınızı şekillendirebilirsiniz. Halılarımız Yün ve Akriliktir.

Özel Üretim Bordo Halı

Bordo rengi seçeneğimiz sıklıkla kullanılmakta olup renk olarak seçeneklerimiz arasındadır. Kullanım alanları açısından çeşitli olup Cami ve Mescitlerimizde de gönül rahatlığı içerisinde kullanım olanağı sunmaktayız. Halılarımız Yün ve Akriliktir.

Özel Üretim Cami Halıları – Kahve

Kalite standartlarımız içerisinde imal ettiğimiz seçenekler arasında kahve tonumuzda yer almaktadır dileyen müşterilerimizin kullanımına sunulmaktadır. Halılarımız Yün ve Akriliktir.

Özel Üretim Cami Halıları – Mavi

Mavi rengi seçeneğimiz talep eden müşterilerimize sunulmaktadır. Halılarımız Yün ve Akriliktir.

Özel Üretim Cami Halıları – Yeşil

Cami Halıları arasında bir diğer seçeneğimiz ise Yeşil renk Cami Halımızdır. Tercihinize bağlı olarak renkler arasında dilediğinizi tercih ederek hizmet standartlarımız çerçevesinde ürünlerimiz size sunmaktayız.

Halılarımız Yün ve Akriliktir.

Cami/Mescit Halılarımızın Ortak Özellikleri

Dokuma Tipi: Tafting / Tüylü

İplik Türü: % 100 Polyamide

Toplam Yükseklik: 10-13-16

Toplam Ağırlık / Metrekare: 1000 gr-1450 gr-2100 gr

Sırt Kaplama: Keçe Taban

(https://www.haliflekss.com/)

1971 yılından beri pazarda yerini alan firmamız yetkin ve etkin olan profesyonel kadrosu ile sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için kurulduğumuz gün heyecanı ile değerli siz müşterilerimize geniş ürün yelpazesi ve fiyat politikası ile geniş kitlelere hizmet sunabilmek firmamızın altın kuralıdır. duvardan duvara halı, mescit halısı, cami halısı, karo halı, marine halı, otel halısı ve fuarlara özel halı satış ve uygulamalarını yapmaktayız.

cami halisi fiyatlari 300x130 - Cami Halıları ve Fiyatları

Ürünlerimize https://www.haliflekss.com/ sitesinden ulaşabilir fiyat teklifi alabilir ayrıca soru ve sorunlarınızı buradaki destek hattından çözümleyebilirsiniz. Müşteri memnuniyeti açısından dilediğiniz ürün hakkında kalite, dayanıklılık ve fiyatlar hususunda bizimle temasa geçebilirsiniz.

No Comment

You can post first response comment.

Leave A Comment

Please enter your name. Please enter an valid email address. Please enter a message.