Cami halısı fiyatları halının kalitesi, deseni, caminin konumu, zemini ve seçilen halının türüne göre bir çok faktör bulunmaktadır. Bu faktörler dolaylı olarak cami halısı fiyatına etki etmektedir.
cami ve mescit halısı modelleri

Basit ve geçici çözümler size fayda sağlamayacağı gibi kullanım, estetik ve teknik anlamda da sizi tatmin etmeyecektir. Günümüzde yaşanan teknolojik gelişmeler ile nano teknoloji cami halıları üretildiği gibi yangına dayanıklı, anti bakteriyel, koku üretmeyen camı halısı çeşit ve markaları da bulunmaktadır.

Cami halısı fiyatları marka ve fiyatları ne olursa olsun, öncelikle dikkat etmeniz gereken konuya odaklanıp, ihtiyacınız olanı, göz önüne alıp, uzun yıllar kullanacağınız bu ürünü dikkatle seçmelisiniz.

Biz Haliflekss.com olarak sektörde ve internette olan bu konudaki bilgi açığını kapatmak ve siz değerli kullanıcılarımızı bilinçlendirmek istedik.

 

en ucuz cami halısı

 

Peki Cami halısı Fiyatları ve m kare Fiyatları Neye Göre Değişmektedir?

Cami halısı çeşitleri öncelik sırasına göre sıralamak gerekirse; şu şekilde kategorilendirmek daha doğru olacaktır

Akrilik camı halısı

Akrilik cami halısı fiyatları; diğer ürünlerle arasında pek fazla fiyat farkı olmamasına rağmen, uzun ömürlü olmasıyla dikkat çekmektedir. Yün halının aksine tüylenme yapmayacağı gibi, tüy veya elyaf boyları, tüylü cami halısına göre daha uzundur. Dolayısıyla rahatlık anlamında da Cami cemaatine ekstra bir konfor sağlayacaktır.

Camiler hepimizin bildiği gibi ibadethane olma dışında artık ilerleyen çağa ayak uydurarak sosyal ve turistik anlamda önemli bir rol üstlenmiştir, işte bu noktada misafirlerimizi islam dinine en güzel şekilde tanıtımın yapmak adına, temiz ve hijyenik ortamlarda ağırlamlıyız, bu noktada bize yardımcı olabilecek diğer bir ürün ise…

Polyamid cami halısı

Polyamid cami halısı fiyat olarak ve kullanım ömrü olarak akrilik halıya göre yakın bir konuma sahiptir. bu halı tarzında öne çıkan durum, halının antibakteriyel, antisitetik ve alev almayan özelliğe sahip olmasıdır. Tüy dökmeyen bu halı tipi Koku ve bakteri üretmemesinden dolayı; Sanayi cami ve mescitleri, konum olarak nemli ve rutubetli olan yerlerde, uzun ömürlü olarak Camilerimize hizmet vermektedir.

 

uygun fiyata cami halısı , cami halısı fiyatları

 

İstanbul’da cami ve Mescit halısı fiyatları

Cami veya mescit halısı m kare fiyatları değişkenlik gösterebileceği, her keseye göre, fiyat ve markaya ulaşılabilmektedir. Artık bir çok marka cami halısı ve mescit halısı konusunda kaliteli ürünler üretmekte ve bunları online satış sitelerinde ve diğer ülkelere de pazarlamaktadırlar.

Halı konusunda Türkiye bilindiği üzere dünya çapında bir üne sahip, geçen yıllar süresince halı üretimi konusunda, kendisini çok geliştiren üreticilerimiz ve ürünlerimizin yanı sıra geleneksel anlamda kullanımın, faydası ve avantajları saymakla bitmez, tamda bu  noktada değineceğimiz ürününümüzüde

Yünlü cami halısı

Türk kültürü ve geleneğinde de çokça kullanılan yün halı camilerde de çokça kullanılmakta. Kullanım İçeriği sayesinde diğer tüm ürünlerin özelliklerini ihtiva etmektedir. Yün halının tek dezavantajı nedir? sorusunda cevap vermek gerekirse; halının tüylenmesi biline diğer adıyla hav yapmasıdır. bu yanında elyafların kolay kolay yatmaması kokuya bakteriye ısıya dayanıklı olmasıdır. Tabi yün halı diğerlerine cami veya mescit halısı seçeneklerine göre, daha doğal yapıya sahiptir.

Tabii bunu yanında, renk desen m kareye göre fiyatla farklılık göstermektedir, eğer sizde yün halı fiyatı ve diğer halı fiyatları hakkında teklif almak isterseniz, sitemizin teklif al bölümünden teklif alabilir veya keşif için bizimle iltibata geçebilirsiniz

Burada size verilen bilgiler, konu hakkında ön bilgi sahibi olmanız ve bilnçli bir seçim yapanbilmeniz adına size faydalı olacaktır. Bize ulaştığınız takdirde sizin gözününde bulunduramıyacağınız durum ve ihtimallere karşı, Uzmanlarımız size en uygun ve hesaplı seçeneği önerecektir.

 

 

No Comment

Comments are closed.