Dekorasyon firmaları , Günümüzde pek çok kişi evinde, iş yerinde, bahçesinde ve bulunduğu neredeyse her ortamda dekoratif eşyalara önem verir. Tabii ki insanlar tarafından bu kadar öneme sahip alan bu endüstriyel alanın birçok kuruluşu ve yapımcısı bulunmaktadır. İşçilik her işte olduğu gibi dekorasyonda da büyük bir öneme sahiptir. Bu önemin altında yatan birçok firma ve birçok seçenek vardır. Dekorasyonda Seçenek ise insanların göz zevkine bağlı olan değişkenlikler olarak açıklanabilmektedir. İste bu seçeneklerin çokluğundan da yola çıkılarak günümüzde birçok Dekorasyon firmaları ile uğraşan firmalar ortaya çıkmış, halen de çıkmaya devam etmektedir. Dekorasyon iç ve dış dekorasyon olarak ayrılabilir. Bu ayırmanın yanında da her firma yapmakta olduğu dekorasyona göre değişkenlik gösterebilmektedir. Örneğin salon dekorasyon, mutfak dekorasyon, balkon dekorasyon, banyo & tuvalet dekorasyon, bahçe dekorasyon, garaj dekorasyon vb.

Dekorasyon firmaları

Dekorasyon firmaları

Dekorasyon Firmaları Nelerdir?

Günümüzde pek çok isteğe bağlı olarak yapılan dekoratif ürünler kişilerin zevklerine göre değişkenlik gösterebilmektedir. Bu isteğe bağlı çıkan dekoratif ürünler ise birçok firmanın ortaya çıkmasına zemin hazırlamıştır. Peki, bu firmalar nelerdir;
Türkiye’ de tanınan ve bilinen pek çok Dekorasyon firmaları vardır. Bunları gruplara ayıracak olursak.  Mutfak dekorasyon sınıfında Türkiye İstanbul’da tanınan pek çok firmadan bir kaçını aşağıdaki listemizde bulabilirsiniz.

TÜRKİYE’DE TANINMIŞ FİRMALAR

-Haktaş Mermer & Granit: 30 yılı aşkın bir süredir hizmet veren bu firma, gerek işçilik olsun gerekse yapısal dekorlar olsun işini iyi yapan firmalardan bir tanesidir. Bu firmaları sıralarken malzeme yapı ayrıca işçi güvenlikleri dikkate alınmıştır.
-ZMK Dekorasyon: ZMK dekorasyon,  özellikle mutfak dekorasyonu alanında uzun yıllardır süre gelen başarılı bir firmadır.
-ZENOLLİ Dekorasyon: İç dekorasyon alanında uzmanlaşmış olan bu firma  “Ustalık ve Tecrübenin Aynı Yerde Buluştuğu Yerdesiniz” adlı sloganı ile çalışmakta olup mimarlık ve mühendislik alanında da büyük işler başaran nitelikli firmalardan biridir.

İnsanların tercih ettiği firmalardan olmak için uzun yıllardan beri çaba sarf etmek önemlidir çünkü seçenekler günden güne değişmekte olup istekler doğrultusunda hareket etmek gerekir. Yurt içinde ve dışında olsun her iki alanda da

( iç ve dış Dekorasyon firmaları) faaliyet gösteren firmalarımızda bulunmaktadır. Ayrıca yurt içinde ana merkezi İstanbul’da olup başka şehirlerde de faaliyet gösteren nitelikli işçi ve elemanı olan şirketlerde bulunmaktadır.

-Paradise Mimarlık ve Dekorasyon firmaları
-In Dizayn Mimarlık
-Pie Tasarım
-Özkardeşler Dekorasyon firmaları
-Dekosis Dekorasyon
-Byk Yapı

Bunun yanında sadece yurt dışında faaliyet sürdüren birçok dekorasyon firması vardır. Bunlar;
İtalyan markası olan SEM Collections sağlam firmalardan olup işçiliği dünyaca bilinen nadir firmalardandır.

Williams Kanada’da bulunan ciddi işler başarmış olan bir ünlü dekorasyon ismidir.
Meier: Neredeyse tüm projelerinde doğal ışık kullanan meier dünya çapında tanınmış olan modern dekorasyonun ünlü isimlerinden olup büyük işlere imza atmaktadır.

No Comment

You can post first response comment.

Leave A Comment

Please enter your name. Please enter an valid email address. Please enter a message.