Günümüzde birçok eşya işlevselliğinin yanında dekoratif olmasıyla da ön plana çıkıyor. Evinizde dekorasyon için kullanabileceğiniz bu eşyalardan bir tanesi de puflardır.

Dekoratif

Dekoratif

Puflar dekoratif bir eşya olmanın yanı sıra aynı zaman da  birçok çeşidi ile farklı alanlarda da kullanılabilirlik kazanıyor. Hem dekoratif hem de saklama çözümü olarak, oturmak amaçlı hatta sehpa olarak bile değişik puf modellerini kullanabilirsiniz.

Peki, bu kullanışlı dekoratif eşyanın ne tür modelleri var, hangi alanlarda ne tür modelleri kullanabiliriz?

SANDIKLI PUFLAR

Dekorasyon için kullanacağınız pufları aynı zamanda bir saklama alanını dönüştürmek isterseniz, sandıklı puf modelleri yardımınıza koşacaktır. Bu modeli dekorasyon için kullanabilir, oturabilir ve aynı zamanda odanızdaki fazla eşyaları saklamak için kullanabilirsiniz.

Bir diğer avantajı ise boyut çeşidinin olması. Gözünüze hoş gelen, hacim olarak işinize yarayacak ve odanızın boyutuna uyacak en ideal sandıklı pufu seçebilirsiniz.

AYAKLI PUFLAR

Ayaklı puflar özellikle makyaj masasını tamamlayan dekoratif modellerden bir tanesidir. Ayrıca oturma amaçlı kullanımda da ön plana çıkmaktadır. Klasik tarzda dizayn edilmiş ayaklı pufların yanı sıra oturma odanızda da kullanabileceğiniz spor tarzda ayaklı puflar da bulabilirsiniz.

AYAKSIZ PUFLAR

Ayaksız puf modellerini daha spor tarzda döşenmiş olan odalarınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ayaksız puf modellerinin kare, yuvarlak, üçgen hatta dudak şeklinde tasarlanmış olan modellerini bulabilir ve odanıza şıklık katabilirsiniz.

ÖRGÜ PUFLAR

Dekorasyon alanında en çok kullanılan yöntemlerden birisi olan örgü yöntemini  tabii ki puf modellerinde de kullanabilirsiniz. Örgü puflar oturma odanıza sımsıcak hava katacak bir dekoratif eşya olacaktır. Aynı zamanda örgü puflar, diğer puf modellerine göre daha rahat olmalarıyla ön plana çıkmaktadırlar.

AVANGARD PUFLAR

Avangard tarzda yapılmış olan puf modellerini yatak odanızın yanı sıra klasik tarzda dekore edilmiş olan salonunuzda da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Avangard pufların şık ve zarif olmasının yanında bir diğer avantajı ise tercih edebileceğiniz birçok rengin yanında kullanılan renklerin fazlasıyla canlı olmasıdır.

SIRA DIŞI PUFLAR

Yukarıda saydığımız klasik puf modellerinin yanı sıra, sıra dışı tasarımlara sahip puflar da bulabilirsiniz.

Çeşitli hayvan ve çizgi film figürleriyle oluşturulan puf modellerini çocuk odalarında rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Sadece çocuk odasında değil, hemen hemen evinizin tüm odaları için kullanabileceğiniz sıra dışı puf tasarımları vardır. Eve gelen misafirlerinizi şaşırtacak mantar, yumurta, elma gibi şekillerde hatta fırça şeklinde bile puf modelleri bulabilirsiniz.

No Comment

You can post first response comment.

Leave A Comment

Please enter your name. Please enter an valid email address. Please enter a message.