Duvardan Duvara Halı Fiyatları Kapalı bir mekana girdiğinizde içerinin dekorasyonu size mekan hakkında bilgi verir. Yemek yemek için gittiğiniz restorantta masaların dizilişi, aydınlatma ve etrafı süsleyen objeler ilk epta sizi cezbederse oturup yemek yeme kararı alırsınız. Zevkten uzak dizayn edilmiş bir mekan ise bizi uzaklaştıracaktır. İnsan güzeli sever.

Peki evlerimizde bize bu şıklığı hissettiren nedir? Halılar. Günümüzde halı evi sıcak tutma, sesin aşağı katlara az gitmesi gibi işlevsel özelliklerinin yanı sıra bir şıklık göstergesidir. Kullandığımız mobilyalarla uyumlu olması, renkleri, desenleri ile ortamı tamamlayan en önemli faktördür.

Duvardan Duvara Halı Fiyatları

Duvardan Duvara Halı Fiyatları

Duvardan Duvara Halı Fiyatları

Halı dediğimiz zaman aklımıza gelen bir çok farklı tür içerisinde duvardan duvara halı en gözde olandır. Şıklığı, kullanım rahatlığı, modelleri ile bir başkadır duvarda duvara halı. İsterseniz tek renk isterseniz desenli olarak tercih edebilirsiniz. Peki neden duvardan duvara uzanan bir halı tercih etmelisiniz ?

İlk etapta bu tarzdaki bir halının taşınması ve döşenmesi oldukça kolaydır. Ayrıca mobilyalarınızı halının başlangıcına ve bitişine göre ayarlamak gibi bir zorunluluk ortadan kalkar. Ses yalıtımı için oldukça avantajlıdır. Parke yada zemin üzerinde herhangi bir boşluk kalmayacağı için temizlik açısından büyük avantaj sağlar. Kullanımı tamamen size kalmıştır. Mesela duvardan duvara tek renk uzanan halınız üzerine farklı renk ve desenlerde kilim yada ufak halı da ayrıca kullanabilir böylece evinizin konforuna ve şıklığına marjinal bir bakış getirebilirsiniz.

Tüm yüzeyi kaplaması halının kayma ve ev kazalarına sebebiyet verme oranını sıfıra indirir. Hijyenik ve ortopedik yapısı halı üzerine basma isteğinizi arttıracaktır. İş yerinizde de rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Şimdi sizlere duvardan duvara halılarda en güzel modelleri bulabileceğiniz sitemizden bahsetmek istiyoruz. www.haliflekss.com 1971 yılında kurulan balcı dekorasyon tarafından haliflekss.com adresinden duvardan duvara halı mollerini görüntülebilirsiniz.Tüylü halılar, bukle halı, halı parke gibi birçok farklı desen ve modelde halılar yer almaktadır.

Çocuk odası için en uygun model bizce duvardan duvara uzanan halılardır. Çocuklarınız yerde oyuncaklarıyla oynarken ısı ve ses problemi tamamen ortadan kalkar. İş yerinizde kullanabileceğiniz parke desenli duvardan duvara halı ise şıklığı ve renkleriyle göz doldurur.

No Comment

You can post first response comment.

Leave A Comment

Please enter your name. Please enter an valid email address. Please enter a message.