Ev Dekorasyon Halıfleks Fikirleri Boş bir tavana bakmayı mı, tavanda gökyüzünü görmeyi mi tercih edersiniz?

Evinizi zevkinize uygun dekore etmek belki de en keyifli anlar arasında yer alıyor. Duvarınızın renkleri, renkleri tamamlayıcı mobilyalar, Ev Dekorasyon Halıfleks Fikirleri yaratıcı dekorlar ve daha birçok şey evinizin özgün bir yer olmasını sağlıyor. Bunun yanı sıra vakit geçirmekten zevk aldığınız, odak noktası bir yer olarak hayatınızda yer alıyor. Peki, odalarınızın tavanlarının da zevkinize uygun tasarlanmış olmasını istemez misiniz? Mesela, tavana baktığınızda gökyüzünü görmek, içinizi rahatlatmak… İşte evinize apayrı bir hava katacak olan ve evinizi vazgeçilmez bir hale getirecek tavan dekorlarını sizler için derledik…

ev dekorasyon halıfleks

ev dekorasyon halıfleks

Ev Dekorasyon Halıfleks Fikirleri

Evinin sadeliğini bozmak istemeyenlere ‘led ve spotlu asma tavan’

Eviniz bembeyaz duvarlara sahipse ve ferah bir hava taşıyorsa tavanınızın da sadeliğini bozmamanızı tavsiye ederiz. Çiçek, yaprak ve birçok geometrik şekillere sahip olarak satılan led ve spotlu hazır asma tavanlarla evinize ağırlık ve hoşluk katabilmeniz mümkün.

Gökyüzünü görmek isteyenlere ‘bulutlu panel’

Bazı kişilere evde oturmak sıkıcı gelebilir, bu durumu ortadan kaldırmak için de evinde ferah köşeler yaratmak isteyebilir. Eğer siz de böyle bir dekorasyon halıfleks istiyorsanız bulut ve gökyüzü tasarımlı PVC tavan panelleri tam size göre. Böylece yağmurlu, karlı havadan etkilenmez, kapalı havalarda bile güneşi görebilirsiniz.

Hem sade hem gösterişli olsun diyenlere ‘strafor tavan’

Düz bir tavan dekorasyonu ile karşı karşıya kalmak istemeyen ama aynı zamanda gösterişten de kaçınmak isteyenler için strafor tavan kaplama bir numaralı tercih olacaktır. Böylece hem sade hem de şık bir ev dekorasyonuna imza atabilirsiniz. Çeşitli dekorasyon halıfleks seçenekleri bulunan strafor tavanlardan evinizin rengine ve dekorasyonuna en uygun olanını seçebilir, odalarınızla göz doldurabilirsiniz.

Yıldızlara bakmadan uyuyamayanlar için ‘fosforlu yıldızlar’

Gündüz kendini pek göstermeyen fosforlu yıldızlar, ışıkları kapattığınız anda odanıza renk katacak ve yıldızları ayağınıza getirecek. Nasıl mı? Satın aldığınız büyüklü küçüklü bu yıldızları tavanınıza ya da duvarlarınıza yapıştırarak. Gece olduğunda, gündüz topladığı tüm ışığı size yansıtacak olan bu fosforlu yıldızlar gecenize ve evinizin dekorasyonuna renk ve ayrı bir hava katacak.

Tavanına dokunmak istemeyenler için ‘projeksiyonlu süs lambası’

Şimdiye kadar tavanınızda uygulayabileceğiniz dekorasyon halıfleks çeşitlerinden bahsettik. Eğer ne olur ne olmaz, tavana dokunmayayım diyenlerdenseniz size duvar projeksiyonuna sahip süs lambalarını tavsiye edebiliriz. Şeklini kendi zevkinize göre seçerek alabildiğiniz bu süs lambasını yaktığınız anda tavanınızın renklendiğini göreceksiniz. Harika bir ambiyans yaratan bu lambanın yarattığı ışık şovuna doyamayacaksınız.

No Comment

You can post first response comment.

Leave A Comment

Please enter your name. Please enter an valid email address. Please enter a message.