Hakkımızda

haliflekss.com

1971 yılından günümüze kadar sizlere zemin sektöründe profesyonel kadrosuyla hizmet veren haliflekss.comşirketimiz ve hakkımızda konuşmak gerekir ise kurulduğu tarihten bu yana sizlere bir çok ürün yelpazesiyle hizmet vermektedir. Sizlere en iyi şekilde hizmet vermek için duvardan duvara halı, mescit halısı, cami halısı, karo halı, marine halı, otel halısı ve fuarlara özel halı satış ve uygulamalarını yapmaktayız. Bizler için önemli olan sizlere kaliteli ürünü uygun fiyata ve her ihtiyaca, her zevke uygun tasarımlar yaratmaktır. İstediğiniz takdirde eviniz için ölçü ve fiyatlandırma hizmeti sunulmaktadır. Bizi tercih ettiğiniz takdirde işlerinizi sıkı disiplinle zamanında ve sizlere üzmeden tamamlamayı şimdiden taahhüt ediyoruz. Tüm halılarımızın yıllarca garantisini verdiğimiz ve müşteri memnuniyetinin bir adım önde olduğu firmamızda almış olduğunu halılardan daima memnun kalacağınızdan şüpheniz olmasın. Senelerin vermiş olduğu tecrübe ve deneyim ile müşterileri memnun etmek uzmanlık alanımız haline gelmiştir. Hakkımızda bilmeniz gereken daha fazla konu var ise iletişime geçip sorularınızı sorabilirsiniz. Senelerdir bu sektörde zirvede olduğumuz müşterilerimizin tarafından onaylanmıştır. Sizlerde ilk alışverişinizden sonra başka bir firma kullanmayacağınızdan eminiz.

Hakkımızda konuşabileceğimiz konular

Sınırlı olsa da sizlere en açıklayıcı bir şekilde tanıtmak istiyoruz. Halıfleks ve Duvardan Duvara modelleri arayışında olan tüm müşterilerimizin ilk iletişime geçtiği firma olduğumuzu söylemekten gurur duyuyoruz. Yıllarca bu sektör ile araştırma ve denemeler yaparak zirveye ulaştığımızı söyleyebiliriz.

Neden Bizimle Çalışmalısınız

Çünkü sektörümüzde zirve olan firmayız , ortak alanlarda bulunduğumuz diğer firmaları tecrübe ve deneyim konusunda geçmiş ayrıca bu süre zarfında müşteri memnuniyetine ulaşmış bir markayız!

Neden Haliflekss Kullanmalıyız

Hakkımızda yazılmış olan tüm övgü ve memnun müşteri yorumlarından da gördüğünüz üzere , halılarımızdan kullandıktan sonra sizlerde son derece memnun kalacaksınız bu yüzden Haliflekss.com ile çalışmalısınız!

Haftanın her günü , günün her saati iletişim bölümümüzden bize mesaj atabilirsiniz mesajlarınıza en kısa sürede cevaba ulaştıracağız.

Hakkımızda öğrenmek istedikleriniz bu konular ile sınırlı değil ise bizimle iletişime geçin.

WhatsApp'a yaz
Whatsapp 'a yaz