Halıfleks


Halıfleks, Duvardan Duvara Halı, Cami Halısı, Mescit Halısı, Otel Halısı, Marine Halı, Karo Halı Modellerimiz

Tüm Halı Modellerimiz - Halıfleks Ürünlerimiz

Halıfleks, Duvardan Duvara Halı, Cami Halısı, Mescit Halısı, Otel Halısı, Marine Halı, Karo Halı gibi halıfleks ürünlerimiz ve binlerce halı modelleri, desenlerinin bulunduğu ürünlerimize bu sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz.

HALIFLEKS

Halıfleks ürünleri alırken sizlerde ne kadar kaliteli ve şık ürünler olduğunu bizzat görmüş olacaksınız. Diğer halılara göre çok daha kaliteli ve şık göründüğünden emin olabilirsiniz. Ayrıca Halıfleks halı ürünlerimiz fiyat bakımından da kaliteye göre çok uygun fiyata sahiptir. Bütçenizi fazla zorlamadan çok şık ve kaliteli halı modellerine Halıfleks ürünlerinden faydalanabilirsiniz.

Duvardan Duvara Halı

Duvardan duvara halı modelleri içerisinde oldukça farklı ve göz alıcı seçenekler bulunmaktadır. Diğer halı modellerine göre çok farklı ve göz alıcı bir ürünler olduğunu söyleyebiliriz. Duvardan duvara halı modelleri çoğunlukla tüylü , bukle ve ipek halılardan oluşur. Fazlasıyla ilgi çekici ve çekici bir modele sahip olan halı ürünlerimiz misafirlerinizin ilgisini fazlasıyla çekecek durumdadır.

Cami Halısı

Müslüman ailesinin en fazla ziyaret ettiği kutsal mekan olan Camilerimizin içerisinde sıklıkla kullanılan cami halısı modelleri tamamen müslüman ailesinin alışkın olduğu modellerdir.

Diğer halılara göre daha zor kirlenen ve temiz kalabilen halı modelleri olduğu için camilerde daha fazla tercih edilen modellerdir. Oldukça uzun ömürlü olan cami halıları uzun bir süre kullanıma sahip olduğu içinde camilerde pek sıklıkla kullanılmaktadır.

Otel Halısı

Oteller genellikle uzun ve büyük alanlara sahip olduğu için diğer halı modellerine göre daha uzun ve büyük bir boyuta sahip olan Otel halısı modelleri hem güzel hemde boy bakımından diğer modellerden uzundur.

Ruh halinizi yormayacak kıvamda tasarlanan halılar yürüyüşte olan müşterilerinizin ruh halini pozitif şekilde etkilenecek halde tasarlanmıştır.

Karo Halı

Genellikle boyutları aynı olan ( 50 x 50 ) uzunlukta olan halılarımız bir kaç halının bir araya gelerek oluştuğu halı modelleridir. Hem şık hemde kolay kullanıma sahip oldukları için çok tercih edilen modellerdir.

Web sitemiz üzerinden karo halı modellerimizin çeşitlerine bakabilirsiniz.

Özenle seçilmiş olan Halı Modellerinin bir araya getirilip satışa sunulduğu bir firma olduğumuz ve ürünlerimizin müşteri memnuniyetinin ön planda olduğu ürünlerdir.

HALI MODELLERİMİZ