Karo Halı


Karo Halı - Karo Halı Fiyatları - Karo Halı Modelleri

KARO HALI

Yaşam alanlarımıza yeni bir boyut ve ahenk kazandırmak için Karo Halı, anti bakteriyel ve anti statik özellikleri sayesinde sağlıklı, kullanışlı ve uzun ömürlü yer döşemesi imkânını bizlere sunmaktadır.

Polyamit iplikten üretimleri gerçekleştirilen ve 50×50 ebatlarında satışa sunulan, hijyenik, anti-statik ve akustik özelliklere sahip, kullanışlı yer döşeme tipine Karo Halısı denmektedir. Günümüzde halıflekslerin yerini alarak daha şık ve daha sağlıklı zeminlerin oluşturulmasına katkı sağlayan bu çözümler sunmaktadır.

Ticari alanların en çok tercih ettiği döşemeler arasında yer alan bu çözümler, tiyatrolarda, ofislerde, kongre salonlarında, otellerde, bankalarda, devlet dairelerinde ve hava alanlarında kullanılmaktadır.

Yapıları itibari ile rutubet ve küf oluşumların önüne geçerek, sağlıklı ve hijyenik alanların oluşturulmasına katkı sağlayan bu döşemeler üretici firma tarafından 10 yıl garantilidir ayrıca başka bir alana nakledilebilme özellikleri sayesinde de kullanıcısına ekonomik ve kullanışlı çözümler sunmaktadır.

Karo Halı Fiyatları

İster rulo isterseniz karo halısı olarak döşemeyi düşündüğünüz her türlü halı imalatlarında istediğiniz marka ve modellerin tedarik ve montajları dahil olmak üzere firmamızdan halıların fiyatları için teklif isteyebilirsiniz.

Geniş desen ve renk seçenekleri bulunan Halı Modellerimize sitemiz üzerinden ulaşabilir destek alabilirsiniz.

En ince ayrıntısına kadar düşünülüp tasarlanmış olan Halı Modelleri dışarıdan göz teması yapıldığında göze hoş gelen modellerdir.

Üretici firma tarafından en az 10 yıl garantili olan Halı çeşitlerimiz sağlıklı ve hijyenik bir ortam yaratmak içinde birebir halılardır.

İstediğiniz boyutta istediğiniz desende özel sipariş de verebilirsiniz.
Eğer karo halı arayışındaysanız doğru yerdesiniz.

Neden Karo Halı Kullanmalıyım?

Bu halılar diğer halı modellerine göre daha güvenli bir yaratıcılık sunmaktadır.

Daha ferah ve akustik bir ortam için bu tür halı modelleri tercih edilmelidir.

Bu halılarımızın sunduğu diğer tüm avantajlardan bilgi sahibi olmak için bizimle iletişim bölümümüzden iletişime geçebilirsiniz.

Ticari ve kurumsal mekanlarınız da kullanılmasını önerdiğimiz en başta gelen halı modellerinden biridir. Eğer bir ofis veya kurumsal firma yönetiyor ve halı almak gibi bir düşünceniz var ise doğru yerde olduğunuzdan emin olabilirsiniz.

Daha Önceki Çalışmalarımız