KARO HALISI

Karo Halı

Yaşam alanlarımıza yeni bir boyut ve ahenk kazandırmak için Karo Halı, anti bakteriyel ve anti statik özellikleri sayesinde sağlıklı, kullanışlı ve uzun ömürlü yer döşemesi imkânını bizlere sunmaktadır. Polyamit iplikten üretimleri gerçekleştirilen ve 50×50 ebatlarında satışa sunulan, hijyenik, anti-statik ve akustik özelliklere sahip, kullanışlı yer döşeme tipine Karo Halısı denmektedir. Günümüzde halıflekslerin yerini alarak daha şık ve daha sağlıklı zeminlerin oluşturulmasına katkı sağlayan bu çözümler sunmaktadır.

Ticari alanların en çok tercih ettiği döşemeler arasında yer alan bu çözümler, tiyatrolarda, ofislerde, kongre salonlarında, otellerde, bankalarda, devlet dairelerinde ve hava alanlarında kullanılmaktadır.

Yapıları itibari ile rutubet ve küf oluşumların önüne geçerek, sağlıklı ve hijyenik alanların oluşturulmasına katkı sağlayan bu döşemeler üretici firma tarafından 10 yıl garantilidir ayrıca başka bir alana nakledilebilme özellikleri sayesinde de kullanıcısına ekonomik ve kullanışlı çözümler sunmaktadır.

karo halı karo halı fiyatları karo halı modelleri

Karo Halı Fiyatları

İster rulo isterseniz karo halısı olarak döşemeyi düşündüğünüz her türlü halı imalatlarında istediğiniz marka ve modellerin tedarik ve montajları dahil olmak üzere firmamızdan karo halıları fiyatları için teklif isteyebilirsiniz.

Karo Halı - Karo Halı Fiyatları - Karo Halı Modelleri

Binlerce desen ve model seçenekleriyle fiyat teklifi isteyin!

Teklif Al

KARO HALI MODELLERİ