Otel Halısı


Otel Halısı - Otel Halısı Fiyatları - Otel Halısı Modelleri

OTEL HALISI

Otel Halısı, otellerinizde kullanacağınız axminster dokuma halı tezgahları halılarını, wilton dokuma halı tezgahları halılarını, iğneli dokuma halı tezgahları halılarını ve özel el dokuma halılarını kapsar.

Otel Halıları, içinde toz barındırmayan anti-alerjik bir halı olmalı, elektriklenme yapmayan (anti-statik) ve kaymayan özellikte olmalıdır.

haliflekss.com, otel halı kullanıma uygun olan ürünleriyle sizlerin ihtiyacını karşılayacaktır. Dayanıklı ve yıpranmaya karşı dirençli olan otel halı modelleri, halınızı uzun süre sorunsuz biçimde kullanmanızı sağlar.

Otel Halıları konusunda tecrübeli olan ekibimiz, verilen ölçülere uygun olan yüzlerce renk ve desenleri sizinle paylaşır. Nem gibi olumsuz dış koşullardan otel odalarınızı koruyacaktır. Siparişlerinize uygun olarak üretilen halı çeşitlerimiz ile müşterilerinizin de ilgisini çekmiş, farklı kullanım alanlarına değişik bir hava katmış olacaksınız.

Otel Halısı Fiyatları

Döşemeyi düşündüğünüz halı modeli tedarik ve montajı dahil olmak üzere firmamızdan otel halıları fiyatları için teklif isteyebilirsiniz.

Yüzlerce desen ve model seçenekleri ve uygun halı fiyatlarımız ile sizde Otel Halıları fiyat teklifi isteyin!

Teklif Al

Otel Halısı Modelleri