SUNİ ÇİM HALI

Suni Çim Halı

 Suni Çim Halı, taban bezi üzerine sentetik fibrile ipliklerin dikilmesi ve halının arka tarafında lateks uygulanması ile yapılır. Gerçek çim görüntüsüne sahiptir. Polietilen ve Polyamid ipliklerle gerçek çim rengi ve görüntüsüne sahiptir. Kaygan değildir. Kaymayı engeller.

Çim halı, her zaman istenilen sonuçların alınamaması nedeniyle doğal çime alternatif olarak üretilmiştir. Çim halı günümüzde pek çok alanda kullanılmaktadır. Özellikle bakım kolaylığı, düşük maliyeti ve zaman tasarrufu ile kullanıcıların tercih nedeni olmaktadır. Çim halının kullanım ömrü uzundur. Tüm hava şartlarına karşı son derece dayanıklı

Suni Çim, özel taban bezi üzerine dikilmiş sentetik yeşil fibrile veya monofilament ipliklerin belirli hav boylarında kesilmesi ile dokunur. Dokuma işleminden sonra taban bezinin arkasına lateks kaplama yapılarak dokunan sentetik ipliklerin halıya sıkıca bağlanması sağlanır. Geçirgendir,  yıkandığı da su giderinden arıtılabilir.  Polietilen ve Polyamid ipleri, güneş ışığının etkisine dayanıklıdır. Uzun süre renk kaybı yaşamaz.

suni çim halı

Suni Çim Halısı Fiyatları

Suni çim fiyatları, açık veya kapalı halı saha yapımı fiyatları, çeşitli yapay çim uygulamaları için ve ürünlerimiz arasında seçim yapmak için bizi  (0216) 464 40 49 nolu telefondan arayarak profesyonel yardım alabilirsiniz.

Suni Çim Halı - Suni Çim Halı Fiyatları - Suni Çim Halı Modelleri

Suni Çim fiyatları ve modelleri hakkında bilgi almak için bizden teklifi isteyin!

Teklif Al

SUNİ ÇİM HALI MODELLERİ