Suprame Tüylü Halı


Suprame Tüylü Halı, Duvardan Duvara Halı Modeli

Suprame Tüylü Halı Modelleri

Suprame tüylü halı, önceliği konfor ve kalite olanlara hitap eden bir duvardan duvara kaplama seçeneği olarak öne çıkar. Diğer alan kaplama çözümlerine göre daha kaliteli bir seçenek olan suprame tüylü halı modelleri, farklı dokuma tiplerinde ve farklı model alternatiflerinde tercih edilebilir.

Suprame Tüylü Halı Model ve Renk Alternatifleri

Suprame tüylü halı dokuma genel olarak %100 polyamid ipliğinden dokunan halılardır. Yumuşak dokuları ve konforlu yüzeyleriyle daha çok ev, ibadethane gibi çıplak ayağın temas ettiği mekanlarda kullanılır. Aynı zamanda kullanılacak olan alanın ambiyansına göre farklı renk ve desen seçeneklerini bulmak da kolaydır.

Özellikle evin oturma odası, salon, koridor gibi bölmelerinde estetik ve dekoratif amaçlarla tercih edilen suprame tüylü halı modelleri, kullanım önceliği konfor olanlar için idealdir.

Konforlu ve Kaliteli Modeller

Suprame tüylü halı modelleri, önceliği konfor olanlara hitap eden seçeneklerdir. İbadethanlerde, evlerde, rezidans ve otellerde kullanılabilecek olan bu halı modeller, ince dokuları ve ipliksi yüzeyleriyle kullanıcılarına üst düzey bir rahatlık yaşatırlar.

Aynı zamanda, tüylü halı modelleri hijyenik kullanıma imkan veren yapılarıyla özellikle 0-6 yaş arası çocuğa sahip olan aileler tarafından tercih edilebilir.

Çok Yönlü ve Dekoratif Suprame Tüylü Halı Modelleri

Özellikle dekoratif açıdan oldukça kullanışlı olan suprame tüylü halı modelleri, desen ve doku seçenekleriyle zengin bir kullanıcı deneyimini öne çıkarırlar. 12.50 mm’ye kadar varan toplam yükseklikleriyle daha derin bir doku yapısına sahip olan suprame halı modelleri, zamanla yüzeyde oluşan elektriklenme, kabarma gibi durumlara karşı da dirençlidirler.

Bu bağlamda uzun ömürlü biri kullanım vaat eden suprame tüylü halılar, zamanın yıpratıcılığı karşısında uzun yıllar boyu dayanabilir.

Suprame Tüylü Halılar Temizlik Durumları

Suprame tüylü halılar, derin dokuları nedeniyle tozu içine emen ve uzunca zaman hapseden yapıdadırlar. Bu yüzden kirli olduklarını gözle görülür bir şekilde fark etmek oldukça zor olacaktır. Temizlenmeleri ve bakımlarının derinlemesine olması dolayısıyla profesyoneller tarafından yapılmaları gerekmektedir.

Bakımlarının zorlayıcı olması kullanım açısından tek dezavantaj olmakla birlikte dönemlik olarak profesyonel yıkama şirketlerinin hizmetlerinden faydalanmak bu sorun için yeterli olacaktır.

İletişim

Halılarımız; renk desen ve kalite olarak isteğiniz doğrultusunda imal edilebilir. Beğendiğiniz bir deseni istediğiniz renkte ve sıklıkta imal ediyoruz. Sorularınız için bize +90 216 464 40 49 veya +90 536 891 28 56 nolu telefonlarımızdan ulaşabilirsiniz.

Suprame Tüylü Halı Özellikleri

  • Dokuma Tipi: Tafting / Tüylü
  • İplik Türü: % 100 Polypropilen
  • Toplam Yükseklik: 40 mm.
  • Toplam Ağırlık / Metrekare: 2.210 gr/m2
  • Sırt Kaplama: Keçe Taban